Kamerové systémy (CCTV)

IMG_0378
IMG_0380
IMG_0691
camera1
kam
kam2

S ohledem na nejnovější trendy v oboru jsme postavili kamerové systémy do popředí našeho zájmu. V dnešní době jsou tyto předmětem naší nejužší specializace. Veškeré dostupné informace z celého světa ale i konkrétní poznatky z naší praxe dokazují, že kamerové systémy jsou skutečně nejprogresivnějším prostředkem pro zabezpečovací, monitorovací, dohledové a kontrolní systémy.

Nabízíme ucelený sortiment systémů pro nejrůznější aplikace.

Kamerové systémy slouží pro monitorování exponovaných (požadovaných prostor). Snímání provádějí průmyslové kamery v nejrůznějším odpovídajícím provedení. Od kamer je signál přenášen na požadované místo, kde je zobrazován na monitorech. Dále je možné obraz zaznamenávat, archivovat distribuovat a přenášen pomocí nejrušnějších sítí (LAN, WAN, internet, JTS, ISDN, GSM atd.)

Kamery nabízíme barevné, černobílé nebo přepínané ČB/COLOR. A to v různých provedeních (vnitřní, venkovní, do specielních prostor – výbuch, vysoká teplota atd.)

Úzce se specializujeme na kamery v provedení SPEDDOME – jde o kamery s vysokou rychlostí otáčení a naklánění v kombinaci se ZOOM objektivy.

Videosignál od kamer přenášíme metalickými a optickými kabely nebo bezdrátově pomocí MW pojítek.

V oblasti zpracování informací z jednotlivých kamer nabízíme nejmodernější technologie – digitální záznamy, archivační digitální jednotky, videomatice a dokonalé videodetektory pohybu.

V současné době se soustředíme na systémy videoanalyzy. Tyto sw aplikace dávají nový rozměr využití kamerových systémů. Viz samostatný produktový list.

V naší nabídce jsou kompletní systémy, které umožňují centrální řízení všech připojených komponentů (PELCO, PANASONIC)

Stran další distribuce obrazových informací nabízíme zejména tyto systémy – zařízení pro přenos pomocí počítačových sítí (LAN, WAN, INTERNET), zařízení pro přenos pomocí telekomunikačních sítí (ISDN, JTS a GSM)

Náš sortiment zahrnuje systémy těchto výrobců :

  • GEUTEBRUCK (SRN)
  • DEDICATEDMICROS (GB)
  • BOSCH
  • PELCO (USA)
  • SANYO
  • SONY